Groene Werkplekbox – 12 stuks

Geef jouw kantoor een groene makeover met de Kantoor Plantenbox. Een diverse box gevuld met 12 groene planten. Samen transformeren ze jouw kantoor tot een fijne, gezellige plek! Planten op kantoor hebben allerlei voordelen. Een groen kantoor maakt je productiever, creatiever, en vermindert de kans op ziekteverzuim. De aanwezigheid van planten verbetert namelijk je gemoedstoestand, wat een vitaliserend effect heeft op mensen.
 
De Kantoor Plantenbox bestaat uit de volgende 12 planten:

* Zamioculcas Zamiifolia p21 (https://www.plantje.nl/zamioculcas-p-21-cm/): een ijzersterke kamerplant met leerachtige, glanzende bladeren
* Howea Forsteriana p21 (https://www.plantje.nl/kentiapalm-howea-forsteriana-p-19-cm/): sierlijke palm met frisgroene, veerachtige bladeren
* Dracaena Marginata p21 (https://www.plantje.nl/dracaena-marginata-p-21-cm/): lijkt een beetje op een palmboom en heeft een dikke stam met lange dunne bladeren.
* Alocasia Zebrina p19 (https://www.plantje.nl/alocasia-zebrina-p-19-cm/): stijlvolle plant met zebraprint-stelen en hartvormige bladeren.
* Monstera Deliciosa p17 (https://www.plantje.nl/monstera-deliciosa-p17/): te herkennen aan zijn inkepingen in de bladeren en heeft daardoor de passende bijnaam: gatenplant.
* Sansevieria Zeylanica p17 (https://www.plantje.nl/sansevieria-zeylanica-vrouwentong-p-17/): haast onverwoestbare plant met puntige, grijs-groen gespikkelde bladeren.
* Chamaedorea Elegans p12 (https://www.plantje.nl/chamaedorea-elegans-p-12-cm/): frisgroene, sterke plant met sierlijke bladeren.
* Strelitzia Reginae p12 (https://www.plantje.nl/strelitzia-reginae-paradijsvogelbloem-p-12-cm/): deze hippe, groene kamerplant staat ook wel bekend als Paradijsvogelplant.
* Monstera Deliciosa p12 (https://www.plantje.nl/monstera-gatenplant-p-12-cm/): naarmate deze plant ouder wordt, zullen er inkepingen en gaten in de bladeren ontstaan.
* Ctenanthe Burle Marxii p12: (https://www.plantje.nl/ctenanthe-burle-marxii-calathea-amabilis-p-12-cm/) gaat dagelijks een prachtige transformatie door, waarbij zijn mooi getekende blad open- en dichtvouwt.
* Pachira Aquatica p12 (https://www.plantje.nl/pachira-aquatica-geldboom-p12/): heeft een gevlochten stam met glimmende vijfdelige bladeren.
* Parthenocissus Striata p12 (https://www.plantje.nl/suikerdruifje-parthenocissus-striata-p-12-cm/): makkelijke, frisgroene kamerplant met kleine blaadjes en hangende ranken.  
Meer weten over de verzorging? Klik op de bovenstaande links en vind alle verzorgingstips per plantsoort of kijk op onze pagina kamerplanten verzorging (https://www.plantje.nl/verzorging/).
 
Deze combideal wordt geleverd exclusief sierpotten. Onze sierpottencollectie vind je hier (https://www.plantje.nl/bloempotten/)!

Klik hier voor meer informatie.
Prijs: €177.92
Kleur:

Klik hier om te bestellen.